Ubytování pro seniory

Domov pod Brdy prochází celkovou rekonstrukcí a připravuje se Vám nabídnout příjemné ubytování pro jednotlivce či manželské páry, při zachování jejich soukromí a se službami usnadňující jejich život. Nachází se v klidné obci Strašice v okr. Rokycany a je obklopený brdskými lesy s možností aktivního života či relaxace v přírodě.

 

Předběžnou rezervaci pokojů, či informace o ubytování můžete získat již dnes - kontakt.

 

Domov pod Brdy je určen těm, kteří chtějí i na svůj pokročilý věk žít aktivně v krásné brdské přírodě. Ubytovací kapacita našeho domova je 57 osob, z čehož je možné ubytovat 5 osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Můžete využít jak dlouhodobý tak krátkodobý pobyt zatím třeba jen na zkoušku, to znamená třeba jen na jeden den, či na deset let a déle. Výměna hlučného města za čistou a klidnou brdskou krajinu, přinese do Vašeho života plno pozitivních změn.

Smlouvu o ubytování, můžete kdykoliv v průběhu pobytu ukončit, a to bez jakýchkoliv sankcí, nebo naopak prodloužit. Celkem Vám můžeme nabídnout 41 jednolůžkových pokojů, vždy dva pokoje mají vlastní sociální zařízení a dva jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace máme připravené dva jednolůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, jeden dvoulůžkový a jeden jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízení.

Určitě rádi přivítáte možnost ubytování rodinných příslušníků a to třeba na víkend či celý týden.

K dispozici máte taktéž dvě velké společenské místnosti. Součástí objektu Domova pod Brdy je i park, kde je možnost grilování a posezení s rodinou. Zahrádkáři mají připraven prostor pro vlastní pěstování plodin.

Pěší turisté, kladně ohodnotí velké množství turistických značených cest s možností, návštěvy zdejších památek a krásné krajiny. Pro Vaše toulky přírodou Vám můžeme zapůjčit navigaci, pro snadnější návrat domů. Houbaři naleznou v Brdských lesích množství druhů hub.

Možnost stravování je u nás samozřejmostí, je jen na Vás zda si objednáte jídla od našich dodavatelů, až do domu, na základě jídelního lístku, nebo si stravu zajistíte sami. Jídla je nutno objednávat den dopředu.

 

Náš Domov pod Brdy byl navržen a uzpůsoben dle potřeb seniorů a to za splnění zákonných norem a vyhlášek. Objekt je nově zateplen, má nová okna a vlastní průkaz energetické náročnosti budovy. Rezervaci volných pokojů můžete provést zdarma, a Vámi vybraný pokoj je Vám po dobu 24 hodin rezervován zdarma. Rezervaci pokojů s větším časovým předstihem např. půl roku předem Vám rádi umožníme, je ale nutné dohodnout osobně s našimi pracovníky.

 

Ceník a informace o ubytování, standardních a nadstandardních službách, stravování

Ceník a informace o ubytování, standardních a nadstandardních službách, stravování

Cena za pobyt v Domově pod Brdy

Cenu za ubytování v Domově pod Brdy zjistíte v našem ceníku, kde jsou ceny rozepsané, včetně všech nabízených služeb standardních i nadstandardních.

Jak již bylo psáno, je jen na Vás, zda si budete přát ubytování se stravou či bez ní, nebo si objednáte nějakou službu navíc, naší snahou je Vám udělat pobyt u nás co nejlepší, s tím co požadujete nebo máte rádi, a proto máte možnost volby toho co si objednáte.

více informací...

V ceně pobytu je započítáno

Nájemné za ubytování, veškeré standardní služby nabízené v ceně pobytu, odvoz komunálního odpadu, úklid všech společných prostor, včetně údržby parku.

Dále pak je u nás samozřejmostí, že v ceně pobytu je započítána obvyklá spotřeba na osobu a pokoj elektrické energie, vodné, stočné, vytápění pokoje a teplá voda. Další poplatky, např. za užívání společných prostor, výtahu či služeb, které jsou uvedeny jako standardní již nebudou účtovány, ani žádné poplatky administrativní.

Bezpečnost v areálu a objektu

  • Obchodní dealeři, či podomní prodejci nebudou vpuštěni !!!
  • Veškeré vnitřní společné prostory objektu i venkovní, včetně oploceného parku, jsou monitorovány kamerovým systémem se záznamem.
  • Vstup do parku je umožněn pouze ubytovaným a jejim návštěvám.

Informace ke Stažení

 

Domov pod Brdy, o.s. | 338 45 Strašice 605, okr. Rokycany | tel.: +420 722 515 036 | e-mail: info@domov-pod-brdy.cz
Vyrobilo AG25 s.r.o., 2013