Dlouhodobé ubytování pro seniory

 

Domov pod Brdy je určen těm, kteří chtějí i na svůj pokročilý věk žít aktivně v krásné brdské přírodě.. Výměna hlučného města za čistou a klidnou brdskou krajinu, přinese do Vašeho života plno pozitivních změn.

 

K dispozici máte společenskou místnost. Součástí objektu Domova pod Brdy je i zahrada, kde je možnost grilování a posezení s rodinou. Zahrádkáři mají připraven prostor pro vlastní pěstování plodin.

Pěší turisté, kladně ohodnotí velké množství turistických značených cest s možností, návštěvy zdejších památek a krásné krajiny. Houbaři naleznou v Brdských lesích množství druhů hub.

V obci jsou dvě restaurace, na přání Vám jídlo i dovezou.

 

Náš Domov pod Brdy byl navržen a uzpůsoben dle potřeb seniorů a to za splnění zákonných norem a vyhlášek. Objekt je nově zateplen, má nová okna a vlastní průkaz energetické náročnosti budovy.

Pečovatelská služba

Pečovatelská služba

Koloběh života z. s.

Pečovatelská služba zajišťuje péči o uživatele v jejich domácím prostředí se zajištěním chodu jejich domácnosti včetně úklidu, nákupů, pomoci při osobní hygieně, doprovodů, kontaktu se společenským prostředím a poskytnutím základního sociálního poradenství, je u nás zajišťováno pečovatelskou službou Koloběh života z. s.

více informací...

Rezervaci volných pokojů

Rezervaci volných pokojů můžete provést zdarma, a Vámi vybraný pokoj je Vám po dobu 24 hodin rezervován zdarma. Rezervaci pokojů s větším časovým předstihem např. půl roku předem Vám rádi umožníme, je ale nutné dohodnout osobně.

Ceník a informace o ubytování

Ceník a informace o ubytování

Cena za pobyt v Domově pod Brdy

Cenu za ubytování v Domově pod Brdy zjistíte v našem ceníku,

více informací...

Informace ke Stažení

 

Domov pod Brdy, o.s. | 338 45 Strašice 605, okr. Rokycany | tel.: +420 722 515 036 | e-mail: info@domov-pod-brdy.cz
Vyrobilo AG25 s.r.o., 2013